سفارش تبلیغ
صبا
مدیر وبلاگ
 
آمار واطلاعات
بازدید امروز : 32
بازدید دیروز : 62
کل بازدید : 347480
کل یادداشتها ها : 138
خبر مایه


یکی بود، یکی نبود. یه شهری بود، خوش قد وبالا. آدمایی داشت محکم و قرص. اونا داشتن جشن می گرفتن. جشن غیرت. همه تو اوج شادی یودن که یکهو یه غول حمله کرد به شهرشون. غوله گشنه زمین بود و می خواست چیزی از این شهر باقی نذاره. همه نگرون شدن. حرف افتاد کی می خواد با این غوله بجنگه؟ ما خمار جشنیم...

ادامه مطلب...

  

تحریف نام تاریخى خلیج فارس در یکى از خدمات سایت اینترنتى «گوگل»، موجى از اعتراض ایرانیان را بر انگیخته است.
«Google Earth» عکسهایى ماهواره اى از منطقه خلیج فارس را با هویتى تحریف شده به نمایش در مى آورد،‌ به گونه اى که در هنگام مشاهده تصاویر مربوط به این منطقه از ارتفاع هاى خاص از سطح زمین، نام واقعى «Persian_Gulf» و در برخى فواصل دیگر عنوان مجعول «The Gulf» نمایش مى یابد.

ادامه مطلب...

  

نام خیابانى کوچک در جنوب تهران را به «خلیج فارس» تغییر دادیم، بزرگراهى که صدها کیلومتر با آن خلیج فاصله دارد را به نام «خلیج فارس» نامگذارى کردیم. چند نمایشگاه نه چندان موفق از نقشه هاى تاریخى آن آبراه به راه انداختیم و خوش نشستیم که دیگر جهانیان، همه آن را «خلیج پارس» مى خوانند.از برگزارى همایش ها و جشنواره هاى اینترنتى و غیر اینترنتى بى سرانجام گرفته تا چاپ مجموعه نقشه هایى که به ظاهر تنها براى دلخوشى خود ما صرفاً در بازار داخلى باقى مانده اند.

ادامه مطلب...

  

بیست و پنج سال پیش در چنین روزی محمدجواد تندگویان وزیر نفت دولت توسط نیروهای رژیم بعث ربوده شد
تندگویان عاقبت در سیاهچال های رژیم صدام ملعون به شهادت رسید


  

جام بدلی هفدهم، در حالی به میزبانی قطر و در ورزشگاه جدید و اختصاصی فوتبال شهر دوحه به پایان رسید که بیش از همیشه نام «خلیج عربی» را بر خود یدک کشید.
عنوان «the Arabian Gulf Cup 17» یا همان «کأس‌الخلیج‌العربی» در این دوره با حضور عراق همراه شد تا عرب‌های حوزه خلیج فارس، برای اتحادشان از آخرین گزینه هم‌ زبان برای برنامه تبلیغاتی خود در مراسم افتتاحیه سود بجویند و برای اولین بار تماشاگران خود و موسیقی حماسی محلی آنها را برای یک شعار سیاسی «وحده، وحده، وحده» وارد این کارزار کنند.

ادامه مطلب...

  
طراحی پوسته توسط تیم پارسی بلاگ